O nás

Kdo jsme

Vymýšlíme a připravujeme pro Vás různé hry spojené se šiframi, hádankami a jinými zapeklitými nebo bláznivými úkoly. Mohou probíhat venku nebo v uzavřených prostorách, být součástí soukromého dýchanku, ale také velkého festivalu.

Naše hry jsou připravené na různá témata pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. Vašim cílem je projít všechny připravené úkoly, které Vás dostanou do cíle.

Hry Vás vtáhnou do tématu a odpoutají Vás od každodenní reality. Čeká na Vás příběh nebo trasa, které prožijete pomocí různých šifer, hádanek a úkolů, abyste došli k cíli. Cíl i příběh je v každé hře jiný. Občas na Vás čeká kousek historie nebo také určitá oblast reality. Ale všechny mají společné to, že Vás vtáhnou do hry, kde budete muset zapojit svůj mozek i šikovné ruce nebo nohy.

Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale také skupinky různého věku. Připravili jsme pro Vás také různé obtížnosti, takže nebojte se, pokud nemáte s šiframy žádnou zkušennost nebo naopak jste profesionální luštič. Určitě každou hru dohrajete díky systému nápověd.

 

Jak to celé vzniklo

Jsme partička lidí, kteří neradi sedí doma na gauči a nic nedělají. Rádi vymýšlíme a organizujeme různé výlety, hry a akce pro kamarády. Tím, že máme rádi hádanky, šifry, historii a příběhy, vznikl jednoho dne nápad spojit všechno dohromady a vznikla v roce 2018 Šifrománie.