Recenze

Řekli o zážitkové misi

Jitka: Zúčastnili jsme se se synem Zážitkové tajné mise. Tato mise trvala zhruba 2,5 měsíce a musím říct za oba, že nás plnění úkolů hodně bavilo a máme na to krásné vzpomínky. Zrovna minulý týden syn vzpomínal, že je škoda, že už to nehrajem.

 

Eva: Moc jsem si misi proti nudě užila. Úkoly byly nápadité a ve výsledku zábavné :-) člověk si zde ověří svůj důvtip a smysl pro humor. V neposlední řadě také možná objeví místa ve svém městě, o kterých třeba nevěděl. Bylo to super a těším se na další kolo.

 

Lenka: Naprosto skvělé! Doporučuji... ,)

 

Michal: Nikdy mě nenapadlo, že ve svém věku ještě polezu na strom. Vrátil jsem se do dětství :) Díky úkolům jsem se o svém městě dozvěděl spoustu zajímavostí a dostal jsem se na místa ve svém městě, kudy normálně nechodím. Vzal jsem tam potom svoje kamarády, kteří byli překvapeni. Za pomoci tajné mise jsme se i více sblížili s přítelkyní, když jsme společně vymýšleli a plnili úkoly. Díky za misi a zpestření dnů :)

 

Tomáš: Děkuji všem organizátorům mise. Jsme plní vzpomínek a radosti. V dnešní uspěchané době je úžasné vyrazit jen tak do lesa nebo k vodě a zabavit se jinak. Doufám, že bude brzy pokračování. Je vidět, že práci děláte všemi smysli a že vás to baví.

 

 

Řekli o tričkách

Majka: Je boží! Super materiál. Moc díky!

Petr: Tričko je z příjemného materiálu. Je originální a hlavně ho nikdo nemá. Cítím se v něm výjimečný.

Jana: Mile mě překvapila kvalita materiálu. Tričko nedělá žmolky. Je pěkně projmuté???? kamarádi si pěkně zatočili hlavou než to přečetli ???? vřele všem doporučuji!

Sandra: Já jsem nadmíru spokojená. Kvalita i provedení trička je skvělá. Když ho mám na sobě, cítím, že jsem výjimečná ❤️

Marek: Jako muž nemám rád trička s potiskem, ale byl jsem mile překvapen. Tričko mi všichni chválí a já jej rád nosím. Jako bonus i po 20 -ti vyprání, vypadá jako nové. Určitě do budoucna koupím další kousek ☺️